Język:  Polski  English  
Waluta:  

Wysyłka i zwroty

Wysyłka

1.Wysyłamy jedynie opłacone przesyłki

2.Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej  (chyba,że kupujący życzy sobie inaczej)

3.Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna.Równocześnie sklep zastrzega sobie prawo  zmiany w/w promocji.

4. Dostawa poza granicami Polski jest płatna, dlatego prosimy o każdorazowy kontakt z obsługą sklepu.Równocześnie zaznaczamy, że w szczególnych przypadkach dostawa jest bezpłatna.

4. W momencie dostawy należy w obecności spedytora sprawdzić czy towar nie został uszkodzony podczas transportu. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń należy sporządzić protokół uszkodzenia i poinformować wsiowo.pl o zaistniałej sytuacji.  W innej sytuacji uszkodzony towar nie podlega zwrotowi.

Zwroty

1.Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu bez podania konkretnej przyczyny.

2. Warunkiem zwrotu jest powiadomienie drogą mailową wsiowo.pl o zamiarze zwrotu produktu.Powiadomienie musi zawierać imię i nazwisko kupującego , nazwę, numer produktu, numer zamówienia oraz numer konta bankowego, na który ma być dokonany zwrot środków.

3.Zwrot produktu następuje na adres sklepu w przesyłce zabezpieczającej produkt przed uszkodzeniem. Przesyłka nie może być wysłana ''za pobraniem''. Produkt musi być odesłany w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki (decyduje data stempla pocztowego).Kupujący musi mieć dowód nadania przesyłki ( w przypadku przesyłki poleconej lub kuriera).

4. Zwracany towar nie może być uszkodzony, nosić śladów użytkowania, musi być kompletny.

5Koszty i ryzyko związane z odesłaniem do sklepu ponosi kupujący.Koszty te nie są zwracane kupującemu przez sklep.

6. Wsiowo.pl zwraca kupującemu wartość produktu niezwłoczenie po otrzymaniu przesyłki  w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania. Zwroty dokonywane są wyłacznie na rachunki w polskich bankach. W innym przypadku prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

8. Towar musi być zwrócony w stanie nienaruszonym , nie może nosić żadnych oznak użytkowania bądź zniszczenia. W innym przypadku wsiowo.pl może odmówić przyjecia odesłanego towaru, i co za tym idzie, zwrotu kosztów jego zakupu. Nie podlega zwrotowi towar zwrócony po upływie 14 dni od daty otrzymania. 

Powrót