Język:  Polski  English  
Waluta:  

Regulamin sklepu

Niniejszy regulamin stanowi podstawę prawną określajaca zasady korzystania z portalu wsiowo.pl

Właścielem sklepu internerowego www.wsiowo.pl jest Jolanta Ogorzały, NIP 7342599587 , Regon 492890455; Dane korespondencyjno-kontaktowe; ul.11-go listopada 46, 33-340 Stary Sącz, tel. 608365026, mail; jogorzaly@yahoo.com.

Sklep jest czynny 24 godziny na dobe 365 dni w roku i przez ten czas możliwe jest składanie zamówień.

Regulamin obowiązuje od dnia 24.03.2011r

Sklep wsiowo.pl pośredniczy w sprzedaży rękodzieła oraz rękodzieła ludowego i jest właścicielem większości oferowanych produktów.

Opis i zdjęcia produktów;

-wszystkie produkty znajdujące się w sprzedaży to rękodzieła bądź rękodzieła ludowe. Każdy przedmiot  jest unikatowy i niepowtarzalny, oprócz dokumentacji zdjęciowej,posiada dokładny opis odzwierciedlający jego wyglad, stan,wymiary oraz cenę.

- sklep zastrzega sobie prawo do modyfikacji oraz usunięcia produktów,opisów, zmiany cen

- mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy,że publikowane opisy nie zawierają błędów ,które jednak nie mogą być podstawą  do roszczeń.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt telefoniczny.

Ceny

- ceny w polskiej wersji sklepu podane są w PLN i są cenami brutto.Wartość ceny obejmuje koszty przesyłki towaru do klienta. Równocześnie sklep zastrzega sobie prawo zmiany w/w promocji.

- cena podana przy podukcie jest ceną wiążącą obie strony w chwili rozpoczęcia realizacji zamówienia towaru

- sklep zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany cen,wprowadzenia akcji promocyjnych i wyprzedaży,wprowadzenia w nich zmian oraz ich zakończenia bez podania przyczyny

- ceny w angielskiej wersji nie zawierają kosztów przesyłki do klienta oraz ewentualnych opłat celnych dlatego cena będzie nieznacznie wyższa.Każdorazowo prosimy o kontakt z obsługa sklepu. Równocześnie sklep zastrzega ,że w szczególnych przypadkach koszty przesyki nie będą pobierane.

Zamówienia

- w celu dokonania pierwszych zakupów , potrzebna jest wcześniejsza rejestracja w sklepie.Przy kolejnych - wymagane jest logowanie. Zarejestrowany użytkownik ma stały dostęp do swoich danych i może je zmieniać w zależności od potrzeby.Dane  zarejestrowanych użytkowaników są przechowywane w bazie danych sklepu zgodnie z zasadami ''Polityki prywatności''. Wszystkie te dane będą wykorzystywane w celu potwierdzenia zamówienia, wysłania produktów oraz kontaktowania się w celu realizacji zamówienia.

- kupujący jest odpowiedzialny za podanie prawidłowego i pełnego adresu wysyłki.Wszelkie koszty związane ze zwrotem przesyłki oraz ponownym wysłaniem   powstałe wskutek podania nie prawidłowego adresu dostawy, ponosi kupujący.

- kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie działania podjęte pod swoją nazwą użytkownika

- zamówienia realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22

- Kupujący ma obowiązek zapłacić za zamówiony produkt w terminie 5 dni od daty złożenia zamówienia.Za dzień płatności uważa się dzień zaksięgowania kwoty za zamówienie na koncie wsiowo.pl.Jeżeli w takim czasie nie otrzymamy przelewu, zamówienie zostanie anulowane, o czym informujemy mailem.

- wysyłka następuje najpóźniej w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania wpłaty.

Reklamacja

- jeżeli w momencie odbioru przesyłki kupujący stwierdzi , że jest ona uszkodzona powinien sporządzić protokół odbioru z opisem zniszczeń i uszkodzeń w obecności pracownika firmy dostarczającej przesyłkę . Na protokole winnien się znaleść podpis pracownika firmy dostarczającej przesyłkę.

- reklamacje z tytułu uszkodzeń w transporcie bez sporządzonego protokołu oraz bez podpisu pracownika firmy dostarczającej przesyłkę nie będą rozpatrywane.

- jeżeli reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona przez firmę świadczącą usługę transportową wówczas kupujący otrzyma zwrot całej wpłaconej kwoty na wskazany przez siebie rachunek

Płatności

- jedyna forma płatności jest przedpłata przelewem bankowym lub płatność elektroniczna za pośrednictwem systemu płatności.pl

 - Dane do przelewu PLN; Jolanta Ogorzały,33-340 Stary Sącz,ul.11-go listopada 46,Nr konta PKO SA 28 1240 4748 1111 0010 3687 3242, tytułem;zamówienie nr ..............

- w przypadku płatności w GBP przelewu można dokonać na konto Barclays Bank - jednocześnie sklep prosi o każdorazowy kontakt z obsługą 

- formę płatności klient wybiera przy zamawianiu towaru

 

 

Sklep wsiowo.pl zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.Wszelkie zamówienia dokonane przed opublikowaniem zmian w regulaminie na stronie sklepu w zakładce regulamin będą realizowane na zasadach obowiązujacych w trakcie ich składania.

Powrót